15
Feb
Nowa odsłona seriwsu mypay.pl we Francji.

Witam,

Jako że cały czas pracujemy na rozwojem naszych serwisów otworzyliśmy właśnie stronę we Francji. Jeżeli macie jakichś znajomych we Francji to idealna wiadomość dla was.

Możecie się rejestrować na veuro.fr i wysłać znajomym link polecający do rejestracji, tak samo jak się zaprasza na mypay.pl, dostaniecie % od ich zarobków tak samo jak na mypay.pl. NIE MOŻECIE JEDNAK ROBIĆ ŻADNYCH AKCJI NA VEURO.FR JEDYNIE ŻE JESTEŚCIE Z FRANCJI W PRZECIWNYM RAZIE DOSTANIECIE BANA :(.

Jak zdążyliście zauważyć na veuro.fr jest bardzo dużo akcji. Niestety nasz rynek jest jeszcze mało rozwinięty i dopiero w przyszłych latach osiągnie podobny poziom. Jednak będziemy jak najmocniej pracować, żeby dostarczyć wam jak najwięcej akcji.

Pozdrawiamy.

Obsługa serwisu mypay.pl

08
Feb
Konserwacja serwisu.

Witam,

Dzisiaj rano prowadziliśmy prace naprawcze na mypay.pl. Mieliśmy mały błąd w bazie naszych wypłat i musieliśmy to naprawić. Lista waszych wypłat może zawierać jeszcze jakieś nieprawidłowości. Jeżeli tak będzie to prosimy pisać w zakładce "Kontakt".

Przelewy na konto zrealizujemy przed 15.02.2012. Do tego dnia proszę się spodziewać wypłat. Część przelewów na paypal wyślemy w tym tygodniu, resztę natomiast w przyszłym.

Nadmienię, że nowy system płatności sprawdza się bardzo dobrze. Udało nam się skutecznie ograniczyć oszukiwanie i dzięki czemu zatrzymaliśmy bardzo dobrych sponsorów.

Pozdrawiamy.

Zespół mypay.pl

01
Feb
Zmiany w wypłatach.

Witam,

Chciałbym poinformować, że wprowadziliśmy nowy system wypłat. Użytkownicy, którzy są naszymi stałymi użytkownikami dostaną pieniądze normalnie przy każdym robieniu wypłat, chyba że zrobili bardzo dużo akcji, wtedy dostaną wypłaty troszeczkę później, ponieważ musimy te akcje przetestować. System ma zapobiec takim sytuacjom, kiedy to użytkownicy robili bardzo dużo akcji fałszywych i oszukiwali nas, przez co prawie straciliśmy bardzo ważnych sponsorów. Użytkownicy nowi, którzy nie są przetestowania będą otrzymywać wypłaty z opóźnieniem, aby wyeliminować tych, którzy chcą wyciągnąć od nas pieniądze. W dłuższej relacji ich postępowanie skutkowałoby tym że sponsorzy wycofaliby się, my nie mielibyśmy pieniędzy na wypłaty i cała zabawa by się skończyła.

Dbamy o to żeby serwis coraz lepiej się rozwijał i żebyście coraz lepiej zarabiali. Jeżeli będziemy się szanować nawzajem to zarówno nam jak i wam wyjdzie to na dobre:)

Jako że mamy teraz trochę zmian zarówno w firmie jak i serwisie trochę użytkowników jest na nas złych, głównie za bany, widać to czasami na chacie. Jednak w celu zatrzymania aktualnych partnerów oraz dostarczania wam coraz większej ilości akcji musimy dbać o naszych sponsorów, nie tyczy się to tylko nas, ale i was w szczególności. To dzięki wam serwis funkcjonuje i się rozwija.

Ogromnie dziękujemy stałym użytkownikom i przepraszamy za zbanowanie nielicznej grupy dobrych userów. Błąd ten już naprawiliśmy, wszyscy inni są winni więc proszę przestać zarzucać nas emailami o odbanowanie... :P

Usprawniliśmy też internetowy support. Duże brawa dla Arka, który na stałe będzie wam udzielał rad w poniedziałki i piątki, natomiast teraz wyjątkowo cały tydzień.

Pozdrawiamy i życzymy wysokich zarobków.
Obsługa serwisu mypay.pl

24
Jan
Zbanowane konta...

Witam,

Niestety dzisiaj musieliśmy zbanować kilkoro z najbardziej aktywnych użytkowników. Bardzo nam z tego powodu przykro. Niestety użytkownicy Ci posiadali podwójne konta i wpisywali niepoprawne dane w skutek czego my nie otrzymywaliśmy za nie zaplaty. Zasady których trzeba przestrzegać:
1. Jeden użytkownik = jedno konto.
2. Należy podawać prawdziwe dane w akcjach. Użytkownicy którzy otrzymali bana wpisywali za każdym razem do akcji te same dane zmieniając numery telefonów. Taka praktyka jest zabroniona i konsekwentnie będziemy banować wszystkich którzy tak robią.
Szanujmy siebie nawzajem i zarówno wy będziecie zadowoleni z mypay jak i my:) Wy również chcecie zarabiać i nam też zależy żeby portal istnial i żebyśmy dostarczali wam coraz więcej akcji, abyście mogli zarabiać jeszcze lepiej.

Pozdrawiamy.

Zespól mypay.pl

20
Dec
Drugi poziom poleconych.

Witam,

Właśnie zakończyliśmy pracę nad nową funkcjonalnością. Dodaliśmy drugi poziom poleconych. Obowiązuje on zarówno dla użytkowników, którzy wcześniej już zapraszali, jak i dla nowo zaproszonych. Dzięki tej funkcjonalności otrzymacie 4% od zarobków poleconego waszego poleconego (czyli poleconego drugiego poziomu).
Swoich poleconych można zobaczyć na stronie:
http://www.mypay.pl/your-friends/

Zachęcamy także do zapraszania znajomych za pomocą linka dzięki czemu będziecie otrzymywać 10% od zaproszonych i od teraz 4% od zaproszonych waszych zaproszonych.
http://www.mypay.pl/invite-friends/

Życzymy wam miłego użytkowania.

Obsługa serwisu mypay.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
16
Apr
Poprawne wykonywanie akcji bany.

Z powodu fałszywych klinieć, nie wykonywania akcji zgodnie z opisem, nie zostawania na stronie tyl