01
Jun
Najbliższe wypłaty.

Witam,

Ponieważ sporo użytkowników pyta o wypłaty zamieszczam informacje:
Wypłaty na mb, paypal oraz konta bankowe zostaną zrealizowane do następnej środy - 06.06.2012.
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka;)

Pozdrawiam

matisob
mypay.pl

18
May
Przełożenie terminu wypłat.

Witam,

Z przykrością muszę powiadomić was że bank otrzymał mój list z prośbą o zrestartowanie hasła do konta internetowego dopiero dzisiaj (poczta 200km niosła go chyba na piechotę). Bank przesłał do centrali prośbę o restart mojego hasła. W poniedziałek maksymalnie we wtorek powinno ono być zrestartowane i wtedy też wypłaty zrealizuję. Paypal udostępnimy w przyszłym tygodniu. Bardzo przepraszam za utrudnienia.

Pozdrawiam.

matisob
mypay.pl

11
May
Wypłaty na konta bankowe.

Witam,

Obiecałem że wypłaty będą dzisiaj 11.05. Niestety zrobię je dopiero w przyszły piątek, ponieważ mój dostęp do firmowego konta bankowego przez internet został zablokowany przez bank - wpisałem źle 5 razy hasło. Niestety procedura odblokowania do konta internetowego w banku z którego korzystamy jest pocztowa i wysłałem pismo i teraz muszę czekać na wiadomość zwrotną z nowym hasłem. W następny piątek wypłaty na konta bankowe powinny być zrealizowane. Wypłaty na konta mb zostaną zlecone do środy w następnym tygodniu.

Zaległe wypłaty na paypal zostaną wypłacone w przyszłym tygodniu. Oraz w przyszłym tygodniu przywrócimy możliwość wypłat na paypal.

Pozdrawiam.

matisob
mypay.pl

30
Apr
Blędy w wypłatach.

Witam,

Niestety niektórzy z was - około 20 osób otrzymali zwrot zleconej wypłaty. Było to spowodowane błędami przy numerach kont lub przy swift. Prosimy o ponowne zlecenia. Wypłaty te zostaną zrealizowane z następnymi przelewami.

Pozdrawiamy.

Zespół mypay.pl

24
Apr
Zmiany w serwisie.

Witam,

Jak zauważyliście było trochę problemów przy przenoszeniu i scalaniu naszej bazy z bazą, którą posiadaliśmy na innym serwerze. Skrypt działa już poprawnie, zostały nam do poprawienia jeszcze niewielkie błędy nad którymi będziemy pracować cały ten tydzień.

Najbardziej interesują was wypłaty na konta bankowe więc zostaną one zrealizowane w ten piątek, ponieważ musimy jeszcze dopiąć zmiany na stronie do końca.

Wypłaty można sobie samemu anulować klikając na czerwony x. Nasze konto paypal będzie aktywne za około dwa tygodnie i wtedy też zrobimy wypłaty paypal.

Jak widzicie dodaliśmy kilka nowych funkcjonalności, oraz kilka nowych akcji. Planujemy też nowe niespodzianki. Życzymy owocnego zarabiania:)

Pozdrawiamy.

Zespół mypay.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
16
Apr
Poprawne wykonywanie akcji bany.

Z powodu fałszywych klinieć, nie wykonywania akcji zgodnie z opisem, nie zostawania na stronie tyl