01
Aug
Kolejne wypłaty

Kolejne wypłaty na konta zostaną zrealizowane maksymalnie we wtorek, prawdopodobnie uda nam się też w piątek, ale nie ręczymy za to. Jeżeli ktoś chce szybciej proszę zlecić na paypal. Paypal jutro i w czwartek, oraz we wtorek.

Życzymy wysokich zarobków!

31
Jul
Uzywanie trybu incognito.

UWAGA! Nie wolno jest kategorycznie zabronione i karane banem używanie trybu incognito. Ciasteczka muszą się zapisywać, nie wolno w przeglądarce blokować zapisu ciasteczek. Jest to niezdozwolone i wszystkie osoby używające trybu incognioto zostaną zbanowane.

26
Jul
Oszukiwanie w akcjach.

Bardzo duża część userów korzysta z porad użytkowników którzy wprowadzają w bład. Opisy akcji są po to żeby się stosować i żeby zaliczało poprawnie i żebyście nie otrzymywali bana tylko żebyście otrzymali wypłatę. Poradniki dotyczące "szybkiego" zaliczania wprowadzają w błąd, to że szybko wam coś zaliczy nie gwarantuje że dostaniecie wypłate a wręcz przeciwnie naraża Was na otrzymanie bana. Akcje należy wykonywać dokładnie według opisów, nie można niczego pomijać, jeżeli jakiś opis jest błędny proszę to zgłaszać sprawdzimy i poprawimy.

Proszę zaprzestać działań na szkodę serwisu bo będziemy banować, w sieci nikt nie jest anonimowy i wypisywanie informacji typu mi zaliczyło a nie wykonywałem tak jak trzeba są przez nas odnotowywane i osoby robiące akcje niepoprawnie zostaną ukarane jeżęli się nie poprawią. Szanujmy wszyscy naszą społeczność i dbajmy o jej rozwój, żeby się rozwijała i żebyśmy wypłacali wam Wasze środki należy wykonywać akcje wedlug instrukcji - nie wolno oszukiwać, to wszystko widać, widać kto co robi. Bardzo przykre jest to żę użytkownicy z bardzo długim stażem namawiają do łamania zasad i narażają nowych userów oraz tych stałych do łamania regulaminu. Kolejną rzeczą jest "Nie przejmuj się i tak Cię odbanują" - bardzo nam przykro ale każdy ma jedną szansę, osoby które dostały raz blokadę i odblokowanie kolejnym razem otrzymają po prostu dożywotniego bana.

Radzimy się poprawić, dbać o społeczność i wykonywać akcje poprawnie.

25
Jul
Nieprawdziwe informacje na forach internetowych.

W kilku ostatnich dniach bardzo duża liczba użytkowników otrzymałą blokadę konta ze wzglęgu na wypełnianie akcji wedle porad przeczytanych na forach internetowych. Informujemy:
1. Maile muszą być prawdziwe.
2. Dane muszą być poprawne.
3. Maile należy potwierdząć w KAŻDEJ AKCJI!
4. Wszystkie akcje należy robić zgodnie z instrukcją.

Jakość wypełnień jest przez nas sprawdzana. Wszystkie osoby które namawiją Was, żeby wpisać w konkursie błędne dane, używać maili tymczasowych podawać nieprawdziwe numery chcą spowodować żebyście otrzymali blokadę konta. Proszę przestać czytać na forach internetowych głupie porady osób które wprowadzają Was w błąd. Jeżeli macie jakieś problemy proszę pisać na kontakt i pytać zawsze pomożemy. Jeżeli Wam ktoś coś doradza proszę również pisać na kontakt odpowiemy czy to jest prawda czy ktoś działa na Waszą szkodę i chce żebyśmy Wam konto zbanowali. Wbrew opiniom na forach internetowych w tym serwisie sprawdzamy jakość i pilnujemy żeby wszystko było robione w sposób rzetelny jakiekolwiek informacje że "to przejdzie", "można tak i tak nikt tego nie sprawdzi" są nieprawdziwe i robienie według nich grozi banem i zablokowaniem konta.

21
Apr
Zliczanie akcji

Nastąpiły małe opóźnienia w zliczaniu niektórych akcji, zostaną one podliczone w czasie dnia. Bardzo przepraszamy zautrudnienia, zaprszamy do aktywnego robienia akcji.

Pozdawiamy

MyPay
team

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
16
Apr
Poprawne wykonywanie akcji bany.

Z powodu fałszywych klinieć, nie wykonywania akcji zgodnie z opisem, nie zostawania na stronie tyl