21
Apr
Zliczanie akcji

Nastąpiły małe opóźnienia w zliczaniu niektórych akcji, zostaną one podliczone w czasie dnia. Bardzo przepraszamy zautrudnienia, zaprszamy do aktywnego robienia akcji.

Pozdawiamy

MyPay
team

07
Apr
Wyłączenie chata

Ze względu na zbyt dużą ilość wyzwisk, obrażania i gróźb chat został wyłączony. Niestety ze względu na groźby nie możemy go włączyć ponownie. Dostaliśmy od wielu użytkowników skargi na ten temat i musieliśmy podjąć radykalne działania.

Pracujemy nad nowymi funkcjonanościami chatu.

Życzymy wszystkim owocnych zarobków w serwisie.

07
Apr
Opóźnienie wypłat 04.2017

Bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania na wypłaty, wypłaty na konto zostaną zrealizowane 12-13.04.2017. Jeżeli chcecie otrzymać swój zarobek szybciej to proszę zlecić wypłatę na paypal.

Pozdrawiamy

MyPay Team!

22
Jun
Nowy design - 24 Godziny podwojonego wynagrodzenia

Drodzy użytkownicy,

jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wam przedstawić nowy design MyPay.pl, jest on idealnie dopasowany do komputerów, tabletów i smartfonów. Co powiesz na przetestowanie teraz? Podziel się swoją opinią z nami i innymi użytkownikami na chacie. Jeżeli znajdziesz jakieś błędy, powiadom nas za pomocą wiadomości wysłanej do naszego teamu.

Najlepsza informacja: Jutro 23.06.2015 od 12:00 przez 24h otrzymasz podwójną prowizję za udział w akcjach (Promocja nie obejmuje niektórych kampanii.)

Miłej zabawy i wysokich zarobków.
Twój zespół MyPay.pl

06
Jan
Wypłaty styczeń 2014.

Witam,

Wypłat dzisiaj ze względu na święto nie zostały zrealizowane, przenosimy je na najbliższy poniedziałek 13.01.2014, jeżeli się uda zostaną zrealizowane w piątek 10.01.2014. W nadchodzącym roku postanawiam poprawę co do rozliczenia kampanii w testach, będą one rozliczane dwa razy w miesiącu, 10 każdego miesiąca oraz 25 każdego miesiąca.

Pozdrawiam.

matisob
mypay.pl

1 2 3 4 5 6 7
21
Apr
Zliczanie akcji

Nastąpiły małe opóźnienia w zliczaniu niektórych akcji, zostaną one podliczone w czasie dnia.