06
Sep
Wykonywanie akcji.

W związku z działaniem kilku userów informujemy, że należy bezwzględnie przestrzegać opisów akcji i wykonywać je zgodnie z intrukcją. Osoby które nie robią zgodnie z intrukcją, zostaną zablokowane i nie dostaną wypłaty. Informacja dotyczy głownie akcji lexus, play, kliknij no, meningokoki. Musieliśmy zablokować kilku userów którzy robili niezgodnie z instrukcją. Prosimy stosować się do zasad.

25
Aug
25.08.2017 - Wypłaty zostały zrealizowane

25.08.2017 - Wypłaty zostały zrealizowane, na paypal wszystkie na konto bankowe od 01.08-20.08. Wszystkie osoby które zleciły wypłaty po 20 sierpnia dostaną wypłątę w przyszłą środę. Czekamy na przelew z centrali.
Na wszystkie wiadomości odpowiemy w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiamy.

Zespół Mypay.pl

11
Aug
Problemy z zaliczaniem.

Bardzo prosimy wszystki userów o uwagę. Główne problemy z zaliczaniem i powody bana:
1. Nie wolno podawać mali które nie istnieją. Otrzymujemy zaraz informacje o tym i userzy którzy tak robią są zablokowani i nie mogą więcej zarabiać. Podawany mail musi być aktywny i działać.
2. Klikanie i nie wykonywanie tego co należy zrobić. To również od razu widzimy. Mimo że dajemy szansę na poprawę to nie poprawiacie się, to będziemy banować konta i nie będzie możliwości zarabiania dla takich osób.
3. W konkursach mogą brać udział tylko prawdziwe osoby nie osoby typu adfkjadlksfajldfja klajdk fjadj. Za takie rzeczy równiez blokujemy konto i traci się zarobki oraz możliwość zarabiania, po prostu się to nie opłaca, wpisanie adfasdfa zajmuje tyle samo czasu co wpisanie Marcin, Agata, Franciszek, Anna, Zofia...
4. Nie wolno używać trybu incognito. Ciasteczka muszą się zapisywać na dysku.
5. Trzeba mieć włączoną obsługę javascriptu.
6. Trzeba wyłączyć i usunąć adblocka. Nie wolno go używać.
7. Nie wolno używać antywirusa, nasze akcje nie zawierają wirusów, a antywirus blokuje zliczanie i dlatego często może wam nie zaliczać.
8. Akcje należy robić całą turą, czyli otwieracie sobie kilka akcji na raz w kolejnych zakładkach i robicie po kolei tak jak trzeba wedle instrukcji. Dzięki temu w tych w których trzeba czekać czas Wam już leci, a Wy robicie inne. I robicie wszystko tak jak należy robić według instrukcji.


Robienie zgodnie z zasadamia gwarantuje wam wypłatę oraz rozwój serwisu i więcej akcji. Więc dbajmy wszyscy o naszą społeczność. Dzięki robieniu akcji poprawnie wspieracie też osoby niepłnosprawne które w dużej mierze dzięki mypay mogą się utrzymać i mają szansę na zarobek w internecie. Mamy dużo próśb od osób niepelnosprawnych żeby dodawać więcej akcji bo to jest jedyne źródło ich utrzymania oprócz renty. Więć gorąca prośba o robienie według instrukcji, dzięki temu więcej zarobicie i więcej akcji otrzymacie.

01
Aug
Kolejne wypłaty

Kolejne wypłaty na konta zostaną zrealizowane maksymalnie we wtorek, prawdopodobnie uda nam się też w piątek, ale nie ręczymy za to. Jeżeli ktoś chce szybciej proszę zlecić na paypal. Paypal jutro i w czwartek, oraz we wtorek.

Życzymy wysokich zarobków!

31
Jul
Uzywanie trybu incognito.

UWAGA! Nie wolno jest kategorycznie zabronione i karane banem używanie trybu incognito. Ciasteczka muszą się zapisywać, nie wolno w przeglądarce blokować zapisu ciasteczek. Jest to niezdozwolone i wszystkie osoby używające trybu incognioto zostaną zbanowane.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
06
Sep
Wykonywanie akcji.

W związku z działaniem kilku userów informujemy, że należy bezwzględnie przestrzegać opisów