22
Jun
Nowy design - 24 Godziny podwojonego wynagrodzenia

Drodzy użytkownicy,

jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wam przedstawić nowy design MyPay.pl, jest on idealnie dopasowany do komputerów, tabletów i smartfonów. Co powiesz na przetestowanie teraz? Podziel się swoją opinią z nami i innymi użytkownikami na chacie. Jeżeli znajdziesz jakieś błędy, powiadom nas za pomocą wiadomości wysłanej do naszego teamu.

Najlepsza informacja: Jutro 23.06.2015 od 12:00 przez 24h otrzymasz podwójną prowizję za udział w akcjach (Promocja nie obejmuje niektórych kampanii.)

Miłej zabawy i wysokich zarobków.
Twój zespół MyPay.pl

06
Jan
Wypłaty styczeń 2014.

Witam,

Wypłat dzisiaj ze względu na święto nie zostały zrealizowane, przenosimy je na najbliższy poniedziałek 13.01.2014, jeżeli się uda zostaną zrealizowane w piątek 10.01.2014. W nadchodzącym roku postanawiam poprawę co do rozliczenia kampanii w testach, będą one rozliczane dwa razy w miesiącu, 10 każdego miesiąca oraz 25 każdego miesiąca.

Pozdrawiam.

matisob
mypay.pl

13
Nov
Wypłaty

Witam,

Wypłaty paypal zrealizowaliśmy. Niestety znowu mieliśmy mały problem z bankiem, w skutek czego przelewy się trochę opóźnią. Postaramy się zrealizować wszystkie przelewy bankowe do piątku w tym tygodniu (16.11.2012). Zapraszamy do udziału w kampaniach: Visa, klikasz wygrywasz, wybierasz wygrywasz.

Pozdrawiam.

matisob

11
Oct
Wypłaty 07.10.2012

Witam,

W ubiegłym tygodniu wysłaliśmy przelew z naszego zagranicznego konta na polskie konto bankowe. Niestety przelew zrealizowaliśmy w dniu wolnym od pracy (czwartek w Niemczech był dniem wolnym) i z tego powodu bank błędnie zaksięgował pieniądze i nie dotarły one do nas na polskie konto. W dniu dzisiejszym zrealizowaliśmy kolejny przelew, do następnego poniedziałku przelew powinien być na naszym koncie bankowym i wtedy zrealizujemy wypłaty. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiam.

matisob
mypay.pl

17
Sep
Przelewy bankowe 17.09.2012

Niestety dzisiaj (17.09.2012) na konta bankowe wypłacimy około 400zł oraz zrealizujemy wszystkie wypłaty paypal. Tydzień temu wysłaliśmy pieniądze do starego konta bankowego zamiast do nowego :(((( dzisiaj naprawiliśmy błąd i przelaliśmy na właściwe konto, jak tylko przelew nam dojdzie (maksymalnie 5 dni) to zrealizujemy wszystkie wypłaty. Bardzo przepraszamy za opóźnienie i życzymy wysokich zarobków.

1 2 3 4 5 6 7
22
Jun
Nowy design - 24 Godziny podwojonego wynagrodzenia

Drodzy użytkownicy, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wam przedstawić nowy design MyPa